Arhiva vesti 2016

Batez obišao opštinu Beočin

Izvor: www.vojvodina.gov.rs

Pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez i podsekretar Patrik Drid posetili su juče opštinu Beočin i sa predsednikom opštine Mitrom Milinkovićem i njegovim saradnicima razgovarali o poboljšanju infrastrukturnih uslova kako za sport tako i za omladinu.
Delegacija je obišla sve sportske objekte, svaki član je dao svoje viđenje trenutnog stanja, kako u oblasti sporta, tako i u oblasti politike za mlade. Bitan podatak je da opština Beočin godišnje za sport izdvaja 6,5% sredstava iz ukupnog budzeta.

Predsedik opštine je bivši učesnik Olimpijskih igara u Atlanti 1996.godine, kao i pokrajinski sekretar Vladimir Batez. Ovim se dugogodišnja saradnja nastavlja i unapređuje kroz druge okvire.