Arhiva vesti 2016

Dragan Milić prisustvovao obeležavanju 20 godina postojanja Jazas-a

Dana 1. decembra 2016. godine, u Gradskoj kući u Novom Sadu, Dragan Milić pomoćnik pokrajinskog sekretara za sport i omladinu prisustvovao je svečanom obeležavanju 20 godina postojanja omladinske organizacija JAZAS iz Novog Sada. Pored gospodina Milića, svečanosti su prisustvovali  gradonačelnik grada i predstavnici grada Novog Sada, predstavnici Ministarstva omladine i sporta i Ministarstva zdravlja.

Ovo prilikom koordinator omladinske organizacija JAZAS uručio je zahvalnicu Pokrajinskom sekretarijatu za sport i omladinu na ukazanoj pomoći i podršci u prethodnom periodu.