Arhiva vesti 2017

Pomoćnik za omladinu prisustvovao Regionalnom takmičenju učeničkih kompanija iz Vojvodine

U Novom Sadu 23.03.2017.godine u tržnom centru BIG, održano je Regionalno takmičenje učeničkih kompanija iz Vojvodine. Ovaj događaj najavljen je u zvaničnom Kalendaru takmičenja i smotri Ministarstva prosvete,nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije pod nazivom '' Smotra učeničkih kompanija Srbije u školskoj 2016/2017.godini". Svoje proizvode prezentovalo je 19 srednjih škola sa teritorije AP Vojvodine.

Ispred Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu prisustvovao je pomoćnik pokrajinskog sekretara za omladinu Dragan Milić kao član tročlanog stručnog žirija. Na Republičko takmičenje prošlo je 5 najbolje ocenjenih učeničkih kompanija.