Arhiva vesti 2017

Vladimir Batez svečano otvorio košarkaški teren u Sremskim Karlovcima

naslovnaPokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez svečano je otvorio rekonstruisani košarkaški teren u Sremskim Karlovcima. Ukupna vrednost projekta iznosila je 5.037.724,80 dinara, pokrajinski sekretarijat za sport i omladinu sufinasirao je radove sa 1.500.000,00 dinara dok je ostatak sredstava obezbedila lokalna samouprava.

U prisustvu građana i mladih sportista teren su svečano otvorili i predali na korišćenje građanima Sremskih Karlovaca, pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez, predsednik Opštine Sremski Karlovci Nenad Milenković i predsednik sportskog saveza Opštine Sremski Karlovci Radivoje Knežević.