Uručeno priznanje Pokrajinskom sekretarijatu za sport i omladinu za doprinos razvoju sporta u Odžacima

U petak 17. februara 2017. godine, u organizaciji Sportskog saveza opštine Odžaci, održan je Sajam sporta 2017. I ove godine Sajam sporta potvrdio je status jedne od najvećih sportskih manifestacija koja se organizuje u opštini Odžaci. Tridesetak klubova i škola sportova koji su uzeli učešće opravdali su očekivanja organizatora.  Predstavljeni su svi sportovi koji su zastupljeni u opštini Odžaci, a takođe i neki novi poput veslanja, plivanja, vaterpola i plesa.

Rešenje o godišnjim i posebnim programima Pokrajinskih granskih saveza za 2017. godinu

Javno slušanje na temu modeli dualnog obrazovanja

Zrenjanin, 10. februar 2017.

Skupština grada Zrenjanina održala je danas drugo javno slušanje, na temu Modeli dualnog obrazovanja. Uvođenje mehanizma javnog slušanja na lokalnom nivou sprovodi se u okviru projekta Programa Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP) i Narodne skupštine Republike Srbije „Jačanje nadzorne uloge i javnosti u radu Narodne skupštine - druga faza“, koji se sprovodi uz podršku Švajcarske agencije za saradnju i razvoj (SDC).