Sektor za upravljanje infrastrukturnim projektima

Sektor za upravljanje infrastrukurnim projektima obavlja poslove koji se odnose na: pripremu, izradu i realizaciju projekata, kao i kontrolu realizacije projekata u oblasti izgradnje, održavanja i opremanja sportskih objekata i infrastrukture od značaja za AP Vojvodinu; koordinaciju sa jedinicama lokalne samouprave, koje su uključene u projekte; saradnju sa drugim državnim organima i institucijama; pripremu programa i planova za realizaciju strateških dokumenata za projekte; izradu izveštaja, analiza i obaveštenja koji se odnose na projekte u oblasti izgradnje, održavanja i opremanja sportskih objekata i infrastrukture i druge poslove iz delokruga Sektora; ispunjenost uslova za korišćenje javnih sportskih terena i izradu merila za dodelu budžetskih sredstava za izgradnju, održavanje i opremanje sportskih objekata i infrastrukture od značaja za AP Vojvodinu.

Pomoćnica za upravljanje infrastrukturnim projektima

Zagorka Petrović Zlatanović Gigić
Tel. 021.487.4079