Отворена Канцеларија за младе у Бачкој Тополи

IMG 63d0acb5018c7fda7f002be54899bcc3 VУ петак 9.11.2018.године помоћник покрајинског секретара за спорт и омладину Драган Милић отворио је Канцеларију за младе у Бачкој Тополи, у присуству председника СО Бачка Топола Саше Срдића, члана Националне асоцијације канцеларија за младе Данета Мандића, члана општинског већа за спорт и омладину Огњена Деспотовића, за социјална питања Армина Фаркаша, координатора бачкотополске канцеларије Милоша Мастиловића, и представника других организација из општине и покрајине.

Заменик покрајинског секретара за спорт и омладину на међународном карате турниру “Зрењанински победник“.

IMG 1naslovnaУз учешће више од 750 такмичара из неколико земаља у окружењу и 45 клубова, у недељу је у зрењанинској Кристалној дворани одржан 5. “Зрењанински победник“, међународни турнир у шотокан каратеу. Гости нашег града били су каратисти из Босне и Херцеговине, Црне Горе, Словеније, Румуније, Мађарске, Републике Српске и домаћина Србије, а организатор турнира био је карате клуб „Јуко-Банат“, под окриљем Шотокан карате савеза Србије и подршку Покрајинског секретара за спорт и омладину и Града Зрењанина. Ово такмичење у нашем граду, по квалитету и броју учесника, спада у најзначајније у Србији у шотокан каратеу.

Владимир Батез у оквиру делегације Покрајинске владе обишао обновљене кошаркашке терене у дворцу „Еђшег“

08112918 Milicevic Batez naslovnaПотпредседник Покрајинске владе Ђорђе Милићевић заједно са градоначелником Новог Сада Милошем Вучевићем, обишао је данас кошаркашке терене у оквиру објекта „Еђшег“ у Новом Саду, у чију реконструкцију је уложено укупно 12 милиона динара, од чега је Покрајина определила 4,4 милиона динара. Обиласку терена присуствовао је покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез kao и помоћница за инфраструктуру Загорка Петровић Златановић Гигић.

Владимир Батез организовао свечани пријем за освајаче медаља на Светском првенству у рвању Будимпешти

07112018 Batez naslovnaПоводом освајања 3 медаље на првенству света за сениоре у рвању, које је одржано у Будимпешти Покрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез приредио је свечани пријем за освајаче медаља Давора Штефанека освајача сребрне медаље у категорији до 67 кг иначе члана Рвачког клуба „Спартак“ Из Суботице и Виктора Немеша освајача бронзане медаље у категорији 77 кг члана Рвачког клуба „Пролетер“ из Зрењанина.