Održan V veliki joga performans kod SPENS-a u Novom Sadu

02. JOGA PERFORMANS SPENSU subotu, 8. jula 2017. godine pod pokroviteljstvom Evropske joga federacije, nadležni nacionalni Joga savez Srbije u saradnji sa Vojvođanskim joga savezom organizovali su VELIKI JOGA PERFORMANS u okviru akcije DANI JOGE U SRBIJI kojom, već tradicionalno, poziva sve građane Srbije da učine neko dobro delo.

Joga performans se ove godine održava uz podršku Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu i Gradske uprave za sport i omladinu Novog Sada. Joga performans je svečano otvoren u 18,40 časova ispred zgrade SPENS-a (Sportsko-poslovnog centra "Vojvodina") svečanim presecanjem vrpce od strane Aranke Binder - pomoćnice pokrajinskog sekretara za sport i omladinu, nosioca olimpijske medalje u streljaštvu.
Veliki joga performans okupio je ljubitelje joge iz mnogih gradova Srbije, uz prisustvo predstavnika Evropske joga federacije i praktičara joge iz drugih evropskih zemalja. U joga performansima može učestvovati svaki zdravstveno sposobni građanin koji sa sobom ponese prostirku ili peškir. Dani joge u Srbiji su propraćeni predavanjima u Pančevu, Novom Sadu, Gornjem Milanovcu, Vranju, Somboru i NIšu na kojima su  predstavljene dobrobiti praktikovanja joge. Svi učesnici joga performansa, držeći se za ruke napravili su Veliko srce i posvetili ga svim građanima Novog Sada.

Podelite vest

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn