Održana sedma sednica Saveta za mlade

FB IMG 1507124875678U utorak 03.10.2017. godine sa početkom u 12 časova u Palati Srbija u Beogradu održana je sedma sednica Saveta za mlade kojom je predsedavao ministar omladine i sporta Vanja Udovičić. Ispred Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu sednici je prisustvovao član Saveta za mlade pomoćnik pokrajinskog sekretara Dragan Milić. Članovi Saveta su informisani o stanju omladinske politike na lokalnom nivou, utvrđenom na osnovu ispitivanja jedinica lokalne samouprave i gradskih opština u Republici Srbiji na temu postojanja i rada kancelarija za mlade. Pomoćnik pokrajinskog sekretara za sport i omladinu istakao je da je prioritetni zadatak sektora omladine u 2017. godini upravo podrška pri osnivanju i osnaživanju rada kancelarija za mlade na teritoriji AP Vojvodine, i u isto vreme pohvalio koordiniranu saradnju Ministarstva omladine i sporta i Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu na polju poboljšanja uslova za rad kancelarija za mlade na lokalnom nivou.