Владимир Батез посетио Бачку Тополу

DSC 7731 naslovnaПокрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез посетио је данас општину Бачка Топола и обишао све значајне школске спортске објекте у општини. Господина Батеза је најпре примио председник општине Габор Кишлиндер са својим сарадницима. Састанку је такође присуствовао и Немања Симовић, члан градског већа за спорт и омладину града Суботице.

Након састанка Владимир Батез је посетио ОШ „Чаки Лајош“, ОШ „Никола Тесла“, Пољопривредну школу и Гимназију „Доситеј Обрадовић“ из Бачке Топле. Покрајински секретар је такође обишао и фудбалску академију у Бачкој Тополи.

Повод данашње радне посете је био увид у реализоване пројекте суфинасиране од стране Секретаријата и наставак заједничких улагања Општине и Секретаријата у спортску инфраструктуру.