Владимир Батез примио председника општине Ада

adaПокрајински секретар за спорт и омладину  Владимир Батез примио је данас председника општине Ада Золтана Билицког.  У току радног састанка  господин Батез упознао је господина Билицког са плановима Секретаријата за наредну годину и нагласио важност припремања квалитетних пројеката за развој спорта који су у складу са стратегишким документима из области спорта у АП Војводини.

Председник општине Ада се захвалио покрајинском секретаријату  за спорт и омладину на досадашњој помоћи и истакао је да је општина Ада спремна да учествује у будућим пројектима посебно из области спортске инфраструктуре.

Закључено је да ће се у тесној сарадњи заједничким снагама радити на остваривању заједнички постављених циљева и реализацији пројеката.