Владимир Батез посетио општину Бач

IMG 23be4aee08976431d3bd75c741efe4d6 VПокрајински секретар за спорт и омладину Владимир Батез, у уторак 25. Децембра 2018. године посетио је општину Бач у циљу унапређења сарадње између Секретаријата и локалне самоуправе.  Владимир Батез заједно са председником општине Бориславом Антонић посетио је Установу за спорт и рекреацију Бачка тврђава (спортска хала) у Бачу и ОШ „Алекса Шантић " у Вајској, и том приликом покрајински Секретар је поклонио одбојкашке, кошаркашке и рукометне лопте што ће у значајној мери унапредити бављење спортом ученика и младих у општини Бач.

Такође овом приликом Владимир Батез  је презентовао програме и конкурсе које Покрајински секретаријат за спорт и омладину планира реализовати у наредној години и позвао општину Бач да се пријави са својим  пројектима.