Владимир Батез посетиo општину Беочин

27022019 Batez naslovna

У уторак 28. фебруара 2019. године у званичној посети општини Беочин боравио је покрајински секретар за спорт и омладину, Владимир Батез, истакнути олимпијски шампион који је доста допринео за развој спорта и омладине у општини Беочин. Циљ посете је био решавање пројеката у спорту, тачније санација спортског стадиона ФК „Прoлетер“ из Баноштора, уређење самог терена и осталих његових објеката за бољитак и развој спорта како у насељу Баноштор тако и у целој општини.

Обиласком Основне школе“Јован Поповић“ из Сусека договорено је да се у наредном периоду реши побољшање инфраструктуре, фискултурне сале и фудбалског терена који је у склопу школе јер има доста малишана и спортиста у овој средини који су заинтересовани за спорт, а знамо да спорт развија и колико много значи у животу.