Министар Гајић и секретар Баста у општини Апатин и Сомбору

Министар спорта Зоран Гајић, покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста и државни секретар у Министарству спорта Марко Кешељ посетили су данас општину Апатин и град Сомбор, где су обишли основне школе  и спортске клубове. Овом приликом разговарали са представницима локалних самоуправа, школа и спортских клубова о стању спорта и спортске инфраструктуре, као и потребама и плановима за будућност.

У општини Апатин у месту Пригревица, заједно са председницом општине Дубравком Кораћ обишли су ОШ „Младост“ и Рукометни клуб „ПИК“ Пригревица.

Приликом посете Сомбору министар Гајић, секретар Баста заједно са  градоначелником Антониом Ратковићем обишли су Гимназију „Вељко Петровић“ и Одбојкашки клуб „Vollystars“, након чега су посетили Спортски центар „Соко“ и  халу „Мостонга“.

Посета је завршена састанком у Градској кући са представницима Спортског савеза Сомбора.