Ministar Gajić i sekretar Basta u opštini Apatin i Somboru

Ministar sporta Zoran Gajić, pokrajinski sekretar za sport i omladinu Dane Basta i državni sekretar u Ministarstvu sporta Marko Kešelj posetili su danas opštinu Apatin i grad Sombor, gde su obišli osnovne škole  i sportske klubove. Ovom prilikom razgovarali sa predstavnicima lokalnih samouprava, škola i sportskih klubova o stanju sporta i sportske infrastrukture, kao i potrebama i planovima za budućnost.

U opštini Apatin u mestu Prigrevica, zajedno sa predsednicom opštine Dubravkom Korać obišli su OŠ „Mladost“ i Rukometni klub „PIK“ Prigrevica.

Prilikom posete Somboru ministar Gajić, sekretar Basta zajedno sa  gradonačelnikom Antoniom Ratkovićem obišli su Gimnaziju „Veljko Petrović“ i Odbojkaški klub „Vollystars“, nakon čega su posetili Sportski centar „Soko“ i  halu „Mostonga“.

Poseta je završena sastankom u Gradskoj kući sa predstavnicima Sportskog saveza Sombora.