Održan Mali sajam sporta u Subotici

Danas je u Subotici održan Mali sajam sporta, manifestacija koju po gradovima Srbije organizuje  Sportski savez Srbije uz podršku Ministarstva sporta Republike Srbije.

Ova manifestacija ima za cilj da promoviše sportsku ponudu grada i da na taj način privuče što više dece da se uključe u svet sporta. Svoj rad i rezultate danas je u Subotici prikazalo skoro četrdeset sportskih klubova sa oko 400 članova a tehnički organizator ovog događaja je Sportski savez Subotice. Malom sajmu sporta  prisustvovali su: ministar sporta Zoran Gajić, pokrajinski sekretar za sport i omladinu Dane Basta, gradonačelnik Subotice Stevan Bakić, državni sekretar u Ministarstvu sporta Marko Kešelj, predsednik Sportskog saveza Srbije Davor Štefanek i generalni sekretar Sportskog saveza Srbije Goran Marinković.