Секретар Баста отворио Новосадски омладински фестивал

Поводом обележавања Међународног Дана младих, покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста отворио је трећи по реду „Новосадски омладински фестивал“ у Креативном дистрикту у Новом Саду.

Честитајући Међународни Дан младих  учесницима фестивала, секретар Баста је нагласио да су млади највреднији ресурс нашег друштва и пожелео им да наставе да развијају своје капацитете и унапређују своја знања и вештине.

Током једнодневног фестивала млади имају прилику да посете Сајам омладинских организација и упознају се са омладинским организацијама које делују на територији Града Новог Сада. На „Новосадском омладинском фестивалу“ уприличен је богат културно-уметнички програм, панел дискусија, креативне радионице, промоција здравих стилова живота. Овај фестивал слави младе, а организује га удружење грађана „Youth Fest“.