Баста у посети општини Оџаци

Покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста разговарао је, током данашње посете Оџацима, са председником Општине Гораном Николићем и представницима спортских организација о стању спорта, досадашњој сарадњи као и о даљој сарадњи Покрајинског секретаријата за спорт и омладину и ове локалне самоуправе. На састанку је истакнута важност стварања што бољих услова за развој система спорта и спортске инфраструктуре.

Баста је указао на приоритете Секретаријата и истакао да је добра сарадња и партнерство на пројектима са локалним самоуправама од кључног значаја за афирмацију и развој спорта и омладинске политике. Он  је подсетио да су  конкурски  ресорног секретаријата за 2021. годину у току и додао да ће се наставити са улагањем у спортску инфраструктуру и обезбеђивањем још бољих услова за бављење спортом у општини Оџаци али и у осталим општинама у Војводини.

Такође је истакао да се нада да ће у другој половини године ребалансом бити издвојено још више средстава за ове намене.

Након састанка, секретар Баста и председник Николић обишли су Спортски центар „Оџаци“.