Министар Удовичић и секретар Баста посетили Бач, Бачку Паланку и Бачки Петровац

Министар омладине и спорта Вања Удовичић и покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста посетили су данас општине Бач, Бачка Паланка и Бачки Петровац. Министар и секретар разговарали су са представницима локалних самоуправа, школа, спортских организација и младим спортистима о стању спорта и спортске инфраструктуре као и о важности и начинима за унапређење система спорта на локалу.

Посету су започели у општини Бач где су у месту Вајска обишли ОШ „Алекса Шантић“ а затим су, у Бачу, посетили ФК „Тврђава“. У Бачкој Паланци посетили су ОШ „Вук Караџић“ и Рукометни клуб „Лавови“. У општини Бачки Петровац у месту Маглић, Удовичић и Баста обишли су ОШ „Жарко Зрењанин“ а посету су завршили обиласком Одбојкашког клуба „Кулпин“ у Кулпину.