Министар Удовичић и секретар Баста посетили спортске клубове у Суботици, Бачкој Тополи и Кули

У оквиру својих редовних активности, министар омладине и спорта Вања Удовичић и покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста посетили су данас град Суботицу и општине Бачку Тополу и Кулу, а догађају је присуствовао  и председник Спортског савеза Србије Давор Штефанек. Министар и секретар посетили су основне школе и локалне спортске клубове, а са представницима локалних самоуправа, школа, спортских организација разговарали су  о стању спорта и спортске инфраструктуре.

У Суботици су посетили ОШ „Свети Сава“ и пливачки клуб „Спартак Прозивка“. У општини Бачка Топола обишли су  „ОШ „Никола Тесла“ и теквондо клуб „Бајша“, док су у општини Кула посетили ОШ „Исидор Бајић“ и Спортски центар Кула у Црвенки где тренира Рукометни клуб Црвенка.