Редовна Скупштина ОСС одржана у Новом Саду

Покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста присуствовао је у недељу. 6. јуна, редовној Скупштини Одбојкашког савеза Србије која је одржана у новосадском хотелу Парк. Седници је присуствовало 46 од 50 делегата.

Седници Скупштине ОСС присуствовали, Огњен Цвјетићанин, члан градског већа за спорт и омладину Града Новог Сада, Драгољуб Збиљић, председник УО ОК Војводина НС семе, Марио Ђуран, помоћник министра за спорт у Министарству породице, омладине и спорта у Влади Републике Српске и Милутин Поповић, председник Одбојкашког савеза Републике Српске.

Делегате Скупштине ОСС поздравили су Огњен Цвјетићанин, члан градског већа за спорт и омладину Града Новог Сада и Зоран Гајић, председник ОСС.