Дане Баста на Меморијалном турниру „Момчило Моша Савић“

Покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста поздравио је учеснике 4. Меморијалног турнира у боксу „Момчило Моша Савић“, који је одржан у недељу, 20. децембра 2020. године у стонотениској сали СПЕНС-а, уз поштовање свих епидемиолошких мера. Меморијални турнир, у знак сећања на нашег великог боксера, селектора репрезентације, тренера и професора Факултета спорта и физичког васпитања у Новом Саду, организовао је Војвођански боксерски савез а под покровитељством Покрајинског секретаријата за спорт и омладину и Града Новог Сада.

Такмичаре је поздравио и члан градског већа Града Новог Сада Огњен Цвијетићанин, а организатори турнира су овом приликом секретару Басти уручили плакету за допринос и афирмацију бокса.