У Зрењанину одржан први међународни боксерски Меморијал „Звонимир Звонко Вујин”

Први меморијални боксерски турнир “Звонимир Звонко Вујин”, посвећен спортском великану града Зрењанина и наше земље, једном од најуспешнијих српских боксера свих времена, одржан је претходног викенда у “Кристалној дворани” у Зрењанину. Уз учешће преко 60 такмичара из шест земаља, турнир су успешно организовали боксерски клубови из Зрењанина, “Банат” и “Петровград”, Град Зрењанин и Спортски савез града, уз подршку Покрајинског секретаријата за спорт и омладину и Боксерског савеза Србије. Медијски покровитељ била је телевизијска мрежа “Арена Спорт”, која је директно преносила борбе из Зрењанина.

Финалним борбама присуствовали су, између осталих, и градоначелник Зрењанина Симо Салапура, подсекретарка покрајинског секретара за спорт и омладину  Аранка Биндер, чланови породице  Звонка Вујина, председник Боксерског савеза Србије  Ненад Боровчанин, селектор боксерске репрезентације Србије  Милан Пиперски, легенде југословенског бокса Тадија Качар и Мирко Пузовић. Они су, по завршетку борби, уручили победничке пехаре и признања најуспешнијим такмичарима, а градоначелник Зрењанина предао је победнички пехар представнику најуспешније репрезентације на турниру, Румуније.