Секретар Баста добитник плакете општине Беочин

Полагањем венаца на спомен – обележје у Парку хероја Брила и Свечаном седницом Скупштине општине Беочин, обележен је 16. октобар, Дан општине Беочин.

На Свечаној седници Скупштине општине и свечаној академији одржаној у Дому културе у присуству бројних званица, суграђана и гостију уручене су октобарске награде и признања општине Беочин за 2023. годину заслужним организацијама, друштвима и појединцима.

Покрајинском секретару за спорт и омладину Данету Басти овом приликом уручена је плакета општине Беочин, за изузетан допринос и снажну подршку развоју спорта у општини Беочин. Током 2023. године реализовани су пројекти који су значајно унапредили спортску инфраструктуру на јавним површинама које користе како професионални спортисти тако и грађани свих узраста и генерација.