Секретар Баста посетио Српску Црњу

Покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста посетио је данас oпштину Нова Црња и заједно са председником општине Владимиром Бракусом у Српској Црњи обишао стадион ФК „Будућност“ где је средствима секретаријата у износу од 3 милиона динара дограђена надстрешница на трибинама. Општина је суфинансирала овај пројекат у износу од 588.060,00 динара.

У овој години секретаријат је издвојио средства и за пројекат опремања фискултурне сале у ОШ  „Ђура Јакшић“ за набавку аеробик струњача, гола за рукомет, лопти и кавеза за лопте, мрежа за одбојку и рукомет, рекета и стола за стони тенис, струњача за скок у вис.

Секретар Баста је овом приликом у спортској хали „Цар Душан Силни“ присуствовао тренингу фудбалера ФК „Будућност“ и кошаркаша КК „Академац“, којима је на поклон донео лопте.